Box office kategorisinde yer alan “Kirala” filmlerinin izleme süresi ne kadardır ve filmlere nereden ulaşılır?

Box office kategorisinde yer alan “kirala” filmlerini kiralandıktan sonra 48 saat içerisinde dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. 48 saat sonrasında aynı filmi izlemek istediğinizde tekrar kiralama işlemi yapmanız gerekmektedir. Filmlere Hesabım bölümü altında kiraladıklarım bölümünden ulaşabilirsiniz.

Box Office kategorisinde yer alan “Satın al” filmlerinin izleme süresi ne kadardır ve filmlere nereden ulaşılır?

Box office kategorsinde yer alan “Satın al” filmleri, satın alındıktan sonra ömür boyu sizinle olur. Filmlere Hesabım bölümü altında satın aldıklarım bölümünden ulaşabilirsiniz.

İzlenilen filmin 15.dakikasına gidilebilir mi ?

Evet. Kumandanızdan tuşlama yaparak dilediğiniz dakikaya gidebilirsiniz.

Digiturk uydu alıcısını internete bağlayabilmek için internet aboneliğini değiştirmek gerekir mi?

Hayır. Digiturk’ünüzü internete bağlamak için internet aboneliğinizi değiştirmenize gerek yoktur. Hizmetimizden  mevcut modeminizle Digiturk’ünüz arasında bağlantıyı sağlayarak yararlanabilirsiniz.

Eğer internetiniz yoksa Digiturk’ün internet kampanyalarından yararlanmak için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

https://digiturkkibris.com/digiturk-kampanyalar/internet/

Bu özellik faturada herhangi bir değişikliğe sebep olur mu?

Hayır. Faturanızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Hangi uydu alıcılarında TV'ye gönder özelliği bulunur?

Bu özellik şu anda DT-61440UHD, HY6100, HY6101, DT-5103, HM-9505HD ve DT-9103 modellerimiz tarafından desteklenmektedir. Yakın zamanda diğer modellerimize de eklenecektir. BeIN Connect uygulama versiyonunuzun ise 3.0.0 ve üzeri olmalıdır.

beIN Connect nedir ve beIN Connect nerelerden izlenir?

Digiturk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. İsterseniz internete bağlanan beIN Connect ile yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz dâhilindeki içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine TV’nizden ulaşabilir; isterseniz beIN Connect’i indirerek cepten, tabletten ya da www.beinconnect.com.tr web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dâhilindeki içerikleri keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.(beIN Sports canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını beIN Connect üzerinden takip edebilmek için Mobil Süper Lig  servisini aktif etmeniz gerekir. İçeriklerin tümüne sadece Türkiye ve KKTC sınırları içerisinden ulaşılabilmektedir.)

www.beinconnect.com.tr adresinden giriş yap butonuna tıklayarak Digiturk üyelik numaranız veya cep telefonu numaranızla şifrenizi tuşlayıp giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için şifremi unuttum bölümünü tıklayarak, cep telefonu numaranızla giriş yapıp, size gelen onay kodu ile şifre belirleyebilirsiniz.

Son gösterim tarihi ne demektir?

İzlemek istediğiniz her içerik belli süreyle sistemde kalmakta, lisans süreniz bitince bu içeriği izleme olanağınız bulunmamaktadır. İçeriklerin lisans süreleri hakkında daha fazla bilgi için seçtiğiniz içeriğin detaylarına bakabilirsiniz.

Box Office'ten kiralanan içeriği izlemek için ne tür kısıtlar var?

Box Office’ten kiraladığınız bir içeriği 7 gün içerisinde izlemeniz gerekmektedir. İçeriği, izlemeye başladıktan 48 saat süre içerisinde bitirmelisiniz. İçeriği 48 saat içerisinde dilediğiniz kez izleyebilirsiniz. 48 saat sonunda kiralama işlemi sonlanmış olacaktır. Eğer 7 gün içerisinde izlemeye başlamazsanız içeriği izleme hakkınız kaybolur ve yeniden kiralamanız gerekir.

Bağlantı hızı düşerse içerikler izlenirken sorun yaşanır mı?

Görüntü kalitesi bağlantı hızınıza göre anlık olarak değişmektedir, bu sebeple hızınız düşse de videolarda kesinti yaşamazsınız. Tavsiye edilen ortalama internet bağlantı hızı paylaşımsız 1 Mbps’tir. Servisin en önemli özelliklerinden biri izlediğiniz videonun/canlı yayının kalitesinin o anki internet hızına göre değişebilmesidir. İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa yayınlar o kadar kaliteli gösterilecektir. Bağlantı hızınız düştükçe yayının kesilmemesi için görüntü sıkıştırması uygulanmakta, bu da görüntü kalitesinin düşmesine yol açmaktadır. Bütün bunlar siz videonuzu izlerken sistem tarafından gerçekleştirilecek olup filminizi izlerken herhangi bir kesinti yaşamamanızı sağlar (1 Mbps ve üzerindeki paylaşımsız bağlantılarda). Videoları ne kadar kaliteli izlemek istiyorsanız hızınızın da o kadar yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca tavsiyemiz, servisten yararlanırken internetin yoğun olarak kullanılmaması ve dosya yüklemesi yapılmamasıdır.

İzlenilen bir program internet bağlantısı olmadan izlenebilir mi?

İçeriğin izlenebilmesi için internet bağlantısı gereklidir.

Herhangi bir içerik bilgisayar dışında başka bir yerden izlenebilir mi?

Digiturk üyelik numaranız ve şifrenizle giriş yaparak istediğiniz yerde, istediğiniz bilgisayarda izleyebilirsiniz. Ayrıca internete bağlanan Digiturk beIN Connect uydu alıcınız ya da akıllı telefon ve tabletinizle de bu içeriklere ulaşabilirsiniz.

Digiturk uydu alıcısında beIN Connect ile izlenmeye başlanılan bir içeriğe web’den veya mobil uygulamalardan devam edilebilir mi?

Evet. Digiturk beIN Connect uydu alıcınızı internete bağladıktan sonra eriştiğiniz beIN Connect portalda bir içeriği izlemeye başladıktan sonra izleme sonlandırılabilir; web’den cepten ve tabletten kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

beIN Connect ile film nasıl satın alınır?

Kumandanızla portala giriş yaptıktan sonra beIN Connect uygulamasına ardından da “Box Office” menüsüne giriş yapınız. Karşınıza gelen filmler arasından istediğiniz filmi “Kirala” ya da “Satın Al” seçeneklerinden birini seçerek izleyebilirsiniz. “Kirala” ya da “Satın Al” işlemine onay vermeniz için PIN kodu girmeniz gerekmektedir.

PIN kodunuzu ilk kez kullanıyorsanız PIN kodunuz: “0000”dır.
PIN kodunuzu hatırlamıyorsanız onlineislemler.digiturk.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra “Destek” menüsünden “Ekipman PIN Kodu Sıfırla” işlemi üzerinden PIN kodunuzu sıfırlayabilirsiniz.
PIN kodunuzu sıfırlamak için tıklayınız.
Hatırlatma: Kirala ve Satın Al opsiyonu olan filmler aynı zamanda Dilediğin Zaman ana sayfasındaki vitrin menülerinde de (Öne Çıkanlar, Size Özel gibi) yer alabilmektedir.

Neler izlenebiliyor?

Canlı TV: beIN İZ, beIN Gurme  kanallarının da içinde bulunduğu 100’ün üzerinde ulusal kanalı canlı TV seçeneğinden izleyebilir, tüm kanallardaki yayınları 12 saate kadar geri alabilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Diziler: Ulusal kanallarda ve Digiturk kanallarında yayınlanan popüler dizi ve programların geçmiş bölümlerini izleyebilirsiniz.

Film ve fazlası: Film, Belgesel, Çocuk, Eğlence-Yaşam, Spor kategorilerinde 1.000’in üzerinde içeriğe üyelik paketiniz dahilinde ulaşabilirsiniz.

beIN BOX OFFİCE: Sinemalardan doğrudan beIN BOX OFFİCE’e gelen yepyeni filmleri kiralayarak keyifle izleyebilirsiniz.

Bu özelliği kimler kullanabilir?

Tüm Digiturk üyeleri kullanabilir. Herhangi bir ek ücret yansıtılmamaktadır. beIN SPORTS canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını beIN Connect üzerinden takip edebilmek için Mobil Süper Lig paketiniz olması gerekir. Digiturk üyeleri paketleri dahilinde www.beinconnect.com.tr adresinden zengin içerik arşivine ulaşabilirler.

Mobil Süper Lig paketi nedir?

Mobil Süper Lig paketiyle hiçbir maçı kaçırmaz, Süper Lig paketiniz kapsamındaki maçları mobil olarak izleyebilirsiniz.
Mobil Süper Lig paketi Süper Lig paketleri üyeleri tarafından satın alınabilir. Taahhütsüz bir ürün olup fiyatı aylık 10 TL’dir.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

İzlenilen içerikte ileri geri alma yapılabilir mi?

Evet. Kumandanızdan tuşlama yaparak dilediğiniz dakikaya gidebilirsiniz.

Uzaktan kayıt işlemi nasıl yapılır?

beIN Connect uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol üst menüde yer alan  “Rehber” sekmesinden kaydetmek istenilen kanal ve program seçilerek uzaktan kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

beIN Connect ile HD yayın izlenebilir mi?

Evet. Uydu üzerinden alınan HD yayınları izleyebilirsiniz.

İzlenilen filmin 45.dakikasına atlanırsa, internet kotasından filmin 45 dakikası düşer mi?

Hayır. Filmin 45. dakikasına gidilmesi durumunda ilk 45 dakika değil, 45 dakikadan sonra izlenilen süre kadar kotanızdan düşmektedir.

İçerikleri izlemek için nasıl bir internet bağlantısı olmalı?

İzlediğiniz içerikler kotanızdan düşeceği için kotasız internet önerilmektedir. Ayrıca internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesinde farklılık olabilmektedir. Bu sebeple min 2 Mbps internet hızı önerilmektedir.
İnternet üzerinden izlenen içerikler izlenmeye başlandığında daha düşük video kalitesinden başlar, sonrasında internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesi değişir.

Digiturk'le internet kampanyasına sahip üyelerin beIN Connect'ten içerik izlemesi durumunda internet kotası etkilenir mi?

Altyapı uygunluğunuza göre Digiturk’le fiber internet paketlerinden faydalanmanız durumunda, beIN Connect uygulamasından izlenen içerikler internet kotanızı etkilemeyecektir.

Hangi uydu alıcıları beIN Connect özelliğini destekler?

Portal desteği olan kutular: DT-5103, DT-5104,  DT-7103, DT-9102, DT-9103, DT-9104, DT-HY6100, DT-HY6101, DT-61440UHD  HM-9502, HM-9503, HM-9504, HM-9505’tir.

Digiturk’ünüz beIN Connect özelliğini kullanmak için uydu alıcınızın internete bağlı olduğundan emin olunuz. Digiturk’ünüzü internete nasıl bağlayabileceğinizi görmek için http://www.beinconnect.com.tr/nedir sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Digiturk uydu alıcısı internete nasıl bağlanır?

Uydu alıcınızı internete bağlamak için aşağıdaki adımları takip ediniz.
• Ethernet kablosu üzerinden: İnternet bağlantınızın aktif olduğundan emin olduktan sonra; kablonun bir ucunu uydu alıcınıza, diğer ucunu modeminize bağlayın. Digiturk kurulumu yapılmış olan uydu alıcınızı internete bağladığınızda kullanıma hazırdır.
• Kablosuz erişim noktası üzerinden: Kablosuz erişim noktasını bilgisayarınıza bağlayın. Kullanmış olduğunuz kablo internetinizi, kablosuz erişim noktasına tanıtın. Bu işlemi yaptıktan sonra kablosuz erişim noktasını uydu alıcınıza bağlayın. Böylece uydu alıcınızın internet bağlantısını gerçekleştirmiş olursunuz.
• Elektrik prizine takılan kablosuz erişim noktası üzerinden: Kablosuz erişim noktasını direkt prize takın, ethernet kablosu yardımıyla uydu alıcınıza bağlayın. Diğer kablosuz erişim kutusunu prize takın ve ethernet kablosu yardımıyla modeminize bağlayın. Her iki erişim noktasındaki ışık, yeşile dönünce uydu alıcınız kullanıma hazır olacaktır. Bu yöntemle internet, uydu alıcınıza elektrik hattı üzerinden iletilmektedir.

beIN Connect nedir ve beIN Connect nerelerden izlenir?

Digiturk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. İsterseniz internete bağlanan beIN Connect ile yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz dâhilindeki içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine TV’nizden ulaşabilir; isterseniz beIN Connect’i indirerek cepten, tabletten ya da www.beinconnect.com.tr web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dâhilindeki içerikleri keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.(beIN Sports canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını beIN Connect üzerinden takip edebilmek için Mobil Süper Lig  servisini aktif etmeniz gerekir. İçeriklerin tümüne sadece Türkiye ve KKTC sınırları içerisinden ulaşılabilmektedir.)

www.beinconnect.com.tr adresinden giriş yap butonuna tıklayarak Digiturk üyelik numaranız veya cep telefonu numaranızla şifrenizi tuşlayıp giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için şifremi unuttum bölümünü tıklayarak, cep telefonu numaranızla giriş yapıp, size gelen onay kodu ile şifre belirleyebilirsiniz.

Bilgisayar kilitlenirse izlenen içerikler daha sonra nasıl izlenir?

Bu içerikleri son gösterim tarihi süresi bitmediyse tekrar izleyebilirsiniz.

Box Office'ten kiralanan içeriği izlemek için ne tür kısıtlar var?

Box Office’ten kiraladığınız bir içeriği 7 gün içerisinde izlemeniz gerekmektedir. İçeriği, izlemeye başladıktan 48 saat süre içerisinde bitirmelisiniz. İçeriği 48 saat içerisinde dilediğiniz kez izleyebilirsiniz. 48 saat sonunda kiralama işlemi sonlanmış olacaktır. Eğer 7 gün içerisinde izlemeye başlamazsanız içeriği izleme hakkınız kaybolur ve yeniden kiralamanız gerekir.

Bağlantı hızı düşerse içerikler izlenirken sorun yaşanır mı?

Görüntü kalitesi bağlantı hızınıza göre anlık olarak değişmektedir, bu sebeple hızınız düşse de videolarda kesinti yaşamazsınız. Tavsiye edilen ortalama internet bağlantı hızı paylaşımsız 1 Mbps’tir. Servisin en önemli özelliklerinden biri izlediğiniz videonun/canlı yayının kalitesinin o anki internet hızına göre değişebilmesidir. İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa yayınlar o kadar kaliteli gösterilecektir. Bağlantı hızınız düştükçe yayının kesilmemesi için görüntü sıkıştırması uygulanmakta, bu da görüntü kalitesinin düşmesine yol açmaktadır. Bütün bunlar siz videonuzu izlerken sistem tarafından gerçekleştirilecek olup filminizi izlerken herhangi bir kesinti yaşamamanızı sağlar (1 Mbps ve üzerindeki paylaşımsız bağlantılarda). Videoları ne kadar kaliteli izlemek istiyorsanız hızınızın da o kadar yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca tavsiyemiz, servisten yararlanırken internetin yoğun olarak kullanılmaması ve dosya yüklemesi yapılmamasıdır.

BeIN Connect aynı anda web ve mobil uygulamalar üzerinden kullanılabilir mi?

Hayır. Aynı anda uydu alıcınız ve bir cihazdan daha bu servise erişebilirsiniz.

İçerikler bilgisayara indirebilir mi?

İçerikleri sadece beIN Connect uygulamalarıyla, www.beinconnect.com.tr üzerinden ya da internete bağlı Digiturk beIN Connect uydu alıcınızdan izleyebilirsiniz. İndirme (Download) imkânı bulunmamaktadır.

Herhangi bir içerik bilgisayar dışında başka bir yerden izlenebilir mi?

Digiturk üyelik numaranız ve şifrenizle giriş yaparak istediğiniz yerde, istediğiniz bilgisayarda izleyebilirsiniz. Ayrıca internete bağlanan Digiturk beIN Connect uydu alıcınız ya da akıllı telefon ve tabletinizle de bu içeriklere ulaşabilirsiniz.

Digiturk uydu alıcısında beIN Connect ile izlenmeye başlanılan bir içeriğe web’den veya mobil uygulamalardan devam edilebilir mi?

Evet. Digiturk beIN Connect uydu alıcınızı internete bağladıktan sonra eriştiğiniz beIN Connect portalda bir içeriği izlemeye başladıktan sonra izleme sonlandırılabilir; web’den cepten ve tabletten kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

www.beinconnect.com.tr’yi kullanabilmek için sistem gereksinimleri nelerdir?

Önerilen sistem özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Neler izlenebiliyor?

Canlı TV: beIN İZ, beIN Gurme  kanallarının da içinde bulunduğu 100’ün üzerinde ulusal kanalı canlı TV seçeneğinden izleyebilir, tüm kanallardaki yayınları 12 saate kadar geri alabilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Diziler: Ulusal kanallarda ve Digiturk kanallarında yayınlanan popüler dizi ve programların geçmiş bölümlerini izleyebilirsiniz.

Film ve fazlası: Film, Belgesel, Çocuk, Eğlence-Yaşam, Spor kategorilerinde 1.000’in üzerinde içeriğe üyelik paketiniz dahilinde ulaşabilirsiniz.

beIN BOX OFFİCE: Sinemalardan doğrudan beIN BOX OFFİCE’e gelen yepyeni filmleri kiralayarak keyifle izleyebilirsiniz.

www.beinconnect.com.tr nedir?

Digiturk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. İsterseniz internete bağlanan Digiturk beIN Connect uydu alıcısıyla yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz dahilindeki içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine ulaşabilir; isterseniz beIN Connect uygulamasını indirerek cepten, tabletten ya da web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dahilindeki içerikleri keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır. (beIN SPORTS canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını beIN Connect üzerinden takip edebilmek için Mobil Süper Lig paketi olması gerekir)

beIN Connect üzerinden canlı yayınlanan maçlar nasıl izlenir?

Cep ya da tabletten beIN Connect uygulamasıyla , web’den ise beinconnect.com.tr üzerinden Süper Lig paketleriniz kapsamındaki maçları canlı olarak izleyebilirsiniz. Mobil Süper Lig paketi ile maçlar canlı izlenirken TV yayını kapanır. Aynı anda tek bir cihazdan yayın alınabilir.

Bu özelliği kimler kullanabilir?

Tüm Digiturk üyeleri kullanabilir. Herhangi bir ek ücret yansıtılmamaktadır. beIN SPORTS canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını beIN Connect üzerinden takip edebilmek için Mobil Süper Lig paketiniz olması gerekir. Digiturk üyeleri paketleri dahilinde www.beinconnect.com.tr adresinden zengin içerik arşivine ulaşabilirler.

beIN Connect uygulaması nasıl indirilir?

Aşağıdaki linklerden uygulamaya ulaşabilirsiniz.

IOS için tıklayınız.

Android için tıklayınız.

Windowsphone için tıklayınız.

Mobil Süper Lig servisi nedir?

Mobil Süper Lig servisiyle hiçbir maçı kaçırmaz, Spor paketiniz kapsamındaki maçları mobil olarak izleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu özelliği kimler kullanabilir?

Tüm Digiturk üyeleri kullanabilir. Herhangi bir ek ücret yansıtılmamaktadır. beIN SPORTS canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını beIN Connect üzerinden takip edebilmek için Mobil Süper Lig paketiniz olması gerekir. Digiturk üyeleri paketleri dahilinde www.beinconnect.com.tr adresinden zengin içerik arşivine ulaşabilirler.

beIN SPORTS uygulamasındaki haftanın golleri, özet maç görüntüleri Süper Lig paketlerine üye olunmadan da izlenebilir mi?

Evet. beIN SPORTS uygulamasında yer alan içerikleri üyelik paketinden bağımsız olarak tüm beIN Connect uygulamasını kullanan üyeler izleyebilmektedir.

Uzaktan kayıt işlemi nasıl yapılır?

beIN Connect uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol üst menüde yer alan  “Rehber” sekmesinden kaydetmek istenilen kanal ve program seçilerek uzaktan kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

İzlenilen filmin 45.dakikasına atlanırsa, internet kotasından filmin 45 dakikası düşer mi?

Hayır. Filmin 45. dakikasına gidilmesi durumunda ilk 45 dakika değil, 45 dakikadan sonra izlenilen süre kadar kotanızdan düşmektedir.

İçerikleri izlemek için nasıl bir internet bağlantısı olmalı?

İzlediğiniz içerikler kotanızdan düşeceği için kotasız internet önerilmektedir. Ayrıca internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesinde farklılık olabilmektedir. Bu sebeple min 2 Mbps internet hızı önerilmektedir.
İnternet üzerinden izlenen içerikler izlenmeye başlandığında daha düşük video kalitesinden başlar, sonrasında internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesi değişir.

beIN Connect 'ten mini film ve mini dizi paketlerine nasıl üye olunur?

Kumandanızla portala giriş yaptıktan sonra “Mini Paketler” uygulamasını seçip “OK” tuşuna basınız. Karşınıza gelen mini paketlerden istediğiniz paketi seçtikten sonra PIN kodunuzu girerek satın alabilirsiniz.
PIN kodunuzu ilk kez kullanıyorsanız PIN kodunuz “0000”dır.

PIN kodunuzu hatırlamıyorsanız,Müşteri Hizmetleri (392) 444 77 33’den PIN kodunuzu sıfırlayabilirsiniz.

beIN Connect ile film nasıl satın alınır?

Kumandanızla portala giriş yaptıktan sonra beIN Connect uygulamasına ardından da “Box Office” menüsüne giriş yapınız. Karşınıza gelen filmler arasından istediğiniz filmi “Kirala” ya da “Satın Al” seçeneklerinden birini seçerek izleyebilirsiniz. “Kirala” ya da “Satın Al” işlemine onay vermeniz için PIN kodu girmeniz gerekmektedir.

PIN kodunuzu ilk kez kullanıyorsanız PIN kodunuz: “0000”dır.
PIN kodunuzu hatırlamıyorsanız onlineislemler.digiturk.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra “Destek” menüsünden “Ekipman PIN Kodu Sıfırla” işlemi üzerinden PIN kodunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Hatırlatma: Kirala ve Satın Al opsiyonu olan filmler aynı zamanda webte, cepte, tablette ana sayfasındaki vitrin menülerinde de (Öne Çıkanlar, Size Özel gibi) yer alabilmektedir.

Digiturk uydu alıcısı internete bağladıktan sonra tüm yayınlar internet üzerinden mi izlenir?

Hayır. Digiturk’ünüzü internete bağlama işlemini gerçekleştirdikten sonra, beIN Connect’ten seçtiğiniz içerikleri izlerken internet kullanıyor olacaksınız. Paketiniz dahilindeki mevcut kanallarınızı internete bağlanmadan izlemeye devam edebilirsiniz.

Modem ve uydu alıcım birbirine çok uzak nasıl bağlantı sağlayabilirim?

Modem ve uydu alıcınız birbirine uzak ise KEN ile bağlantı sağlayabilirsiniz.

Digiturk uydu alıcısını internete bağlayabilmek için internet aboneliğini değiştirmek gerekir mi?

Hayır. Digiturk’ünüzü internete bağlamak için internet aboneliğinizi değiştirmenize gerek yoktur. Hizmetimizden  mevcut modeminizle Digiturk’ünüz arasında bağlantıyı sağlayarak yararlanabilirsiniz.

Eğer internetiniz yoksa Digiturk’ün internet kampanyalarından yararlanmak için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

http://www.digiturk.com.tr/urunler-servisler/digiturkle-internet

Digiturk'le internet kampanyasına sahip üyelerin beIN Connect'ten içerik izlemesi durumunda internet kotası etkilenir mi?

Altyapı uygunluğunuza göre Digiturk’le internet paketlerinden faydalanmanız durumunda, beIN Connect uygulamasından izlenen içerikler internet kotanızı etkilemeyecektir.

İçerikleri izlemek için nasıl bir internet bağlantısı olmalı?

İzlediğiniz içerikler kotanızdan düşeceği için kotasız internet önerilmektedir. Ayrıca internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesinde farklılık olabilmektedir. Bu sebeple min 2 Mbps internet hızı önerilmektedir.
İnternet üzerinden izlenen içerikler izlenmeye başlandığında daha düşük video kalitesinden başlar, sonrasında internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesi değişir.

Digiturk uydu alıcısı internete nasıl bağlanır?

Uydu alıcınızı internete bağlamak için aşağıdaki adımları takip ediniz.
• Ethernet kablosu üzerinden: İnternet bağlantınızın aktif olduğundan emin olduktan sonra; kablonun bir ucunu uydu alıcınıza, diğer ucunu modeminize bağlayın. Digiturk kurulumu yapılmış olan uydu alıcınızı internete bağladığınızda kullanıma hazırdır.
• Kablosuz erişim noktası üzerinden: Kablosuz erişim noktasını bilgisayarınıza bağlayın. Kullanmış olduğunuz kablo internetinizi, kablosuz erişim noktasına tanıtın. Bu işlemi yaptıktan sonra kablosuz erişim noktasını uydu alıcınıza bağlayın. Böylece uydu alıcınızın internet bağlantısını gerçekleştirmiş olursunuz.
• Elektrik prizine takılan kablosuz erişim noktası üzerinden: Kablosuz erişim noktasını direkt prize takın, ethernet kablosu yardımıyla uydu alıcınıza bağlayın. Diğer kablosuz erişim kutusunu prize takın ve ethernet kablosu yardımıyla modeminize bağlayın. Her iki erişim noktasındaki ışık, yeşile dönünce uydu alıcınız kullanıma hazır olacaktır. Bu yöntemle internet, uydu alıcınıza elektrik hattı üzerinden iletilmektedir.

Kablosuz erişim cihazı (TP- Link) kurulumu nasıl yapılır?

Kablosuz erişim cihazı kolay kurulum programını indirmek için tıklayınız.

Programı bilgisayarınıza kaydettikten sonra klasör içindeki EasySetupAsisttant.exe dosyasını çalıştırıp yönlendirmeleri takip ederek kurulum yapabilirsiniz.