Üyelik numaramı nasıl öğrenebilirim?

UYENO yazıp 3555’e Digiturk sistemine kayıtlı numaranızdan SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Online Ödeme işlemi nasıl yapılır?/ Ödeme yapmak istiyorum

www.digiturkkibris.com sayfasında ‘Online İşlemler’ ‘online fatura işlemleri’ menüsünden üye numaranız ve ödeme şifrenizle işlem yapabilirsiniz.

Ödeme Şifreniz için aynı sayfada ise ‘Şifremi Unuttum’ butonuna basarak kayıtlı numaranızdan şifre sıfırlama işlemini yapabilirsiniz.

Üyelik Dondurma işlemi nasıl yapılır

Digiturk üyeliği 1 yılı dolmuş ya da 1 yılı aşmış olan üyelerimiz, ödenmemiş faturaları yoksa ve daha önce dondurma hakkını kullanmadılarsa üyeliklerini dondurma haklarını kullanabilirler. Detaylı bilgi için Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayınız.

Digiturk üyelik devir işlemi nasıl yapılır?

Üyeliğini devretmek isteyen kişiyle üyeliği devralacak kişi birlikte bölge ofislerimize kimlikleri ile gelmesi ile devir işlemleri gerçekleştirilir. Yeni adreste kurulum yapılacaksa ayrıca kurulum ücretleri de alınmaktadır. Detaylı bilgi için (0392) 444 77 33’ü arayınız.

Box Office'lerden nasıl film satın alınır?

Digiturk’ün üyelerine sunduğu “İzle-öde” servisi sayesinde, gişe rekortmeni vizyon filmlerini 201, 202 ve 203 numaralı Salon kanallarından izleyebilirsiniz.

 

  • Box Office’lerden film satın almak için digiturk.com.tr/salonlar adresine giriş yaptıktan sonra “İzle-öde” menüsünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kanal üzerinde ekranda “T” harfi ile başlayan 11 haneli kodu 3555’e SMS göndererek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura adres değişikliği nasıl yapılır?

0392 444 7733 Digiturk Müşteri Hizmetlerinden değişiklik yapabilirsiniz

Efatura talebinde nasıl bulunabilirim?

0392 444 7733 Digiturk Müşteri Hizmetlerinden ekleme talebinde bulunabilirsiniz

Mobil olarak spor müsabakalarını nasıl izlerim?

beIN CONNECT “Canlı Spor” servisiyle hiçbir maçı kaçırmaz, Spor paketiniz kapsamındaki maçları mobil olarak izleyebilirsiniz.