Taraftar Paketi

Futbol sensiz olmaz,
takımının maçları bu pakette!

  • Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Taraftar paketleriyle tuttuğun takımın Süper Lig, heyecan dolu karşılaşmalarını kaçırmayın!
  • Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları
  • beIN CONNECT’le dilediğin zaman dilediğin yerde spor izleme özgürlüğü!

Başvurmak istiyorum

Digiturk'e şimdi üye ol, en cazip kampanyalardan faydalan!

Bu kampanyaya neler dahil?

HD için
Ek Ücret Yok

 

Paket 1-12. Ay
Taraftar Paketi 129 TLDigiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı.


* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen 12 ay kullanım sözlü Taraftar Paketi için geçerlidir. Taraftar paketi yeni üyeliklerde 12  ay ayda 129 TL, L üzerinden faturalanır. Seçeceğiniz bir takımın Süper Lig maçlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten takımınızın Süper Lig kapsamındaki tüm maçlarını canlı olarak ve hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 392 444 77 33) arayarak üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir sebepten taahhütün bozulması durumunda izlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler tarafınıza faturalanır.