Sporun Yıldızı Kredi Kartı

Dünyanın Sporu bu pakette! 12 Taksitle Ayda 143,50 TL
  • Süper Lig, ve çok daha fazlasıyla heyecan dolu maçlar!
  • Turkish Airlines EuroLeague’le dünyanın sporu!
  • beIN CONNECT’le dilediğin zaman dilediğin yerde spor izleme özgürlüğü!

Başvurmak istiyorum

Digiturk'e şimdi üye ol, en cazip kampanyalardan faydalan!

Bu kampanyaya neler dahil?

HD için
Ek Ücret Yok

 

Paket KAMPANYA İNDİRİMLİ DÖNEM
Sporun Yıldızı Kredi Kartı 143,50 TLDigiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı.


* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Sporun Yıldızı paketi için kredi kartına 12 ay taksit ile ayda 143,50 TL ,yıllık fiyat ile 1722 TL’dir. 12 ay taksit seçeneği Smart Card (İktisat Bankası), Optimum Card (Koperatif), Card Plus ( taksit özelliği olan ) kredi kartları için geçerlidir. Ayrıca beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten takımınızın Süper Lig kapsamındaki tüm maçlarını canlı olarak ve hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir.

Aboneligin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya sartlarına aykırı davranılması durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan ücretsiz/indirimli hizmetler Digiturk tarafından faturalandırılır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.