Ek Ücret Yok!

En sevdiğiniz programları TV’de, web’de, cepte ve tablette, Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

Yayın akışına bağlı kalma

Dilediğin Zaman uygulaması ile Digiturk’ünü internete bağlayarak kaçırdığın dizileri, filmleri ve programları yayın akışına bağlı kalmadan istediğin zaman izleyebilirsin.

Canlı yayına hükmedin!

Dilediğin zaman özellikli uydu alıcısına bağlayacağınız harici sabit disk ile canlı yayını durdurup, geri alabilir, evde yokken programları kaydedip, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ayrıca USB hafıza kartınızı takarak müzik ve fotoğraf arşivinize ulaşabilirsiniz.

Kaldığın Yerden Devam Et

Herhangi bir ekranda izlemeye başladığınız içeriği daha sonra televizyondan, web’den, cepten veya tabletten dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

TV’inizi akıllı hale getirin!

Dilediğin Zaman özellikli uydu alıcısı ile TV’nizi internete bağlayın, sosyal medya uygulamaları, hava durumu, karaoke, Digigame ve Youtube ile TV’iniz akıllı hale gelsin.

TV’ye Gönder

Akıllı telefonunuzdan izlemek istediğiniz içeriği seçin, sonra da Digiturk’ün benzersiz özelliği sayesinde, sadece tek bir hareketle televizyonunuza gönderin.

İhtiyacınız olduğunda akıllı telefonunuzdan kolayca sesini açıp ya da filmi durdurup,ileri-geri sarabilirsiniz. Dilediğin Yerde uygulaması ile TV’nizi tamamen kontrol edebilirsiniz.

Dilediğin Yerde İzle

Digiturk’ünü internete bağlayarak kaçırdığın dizileri, filmleri ve programları hiçbir ek ücret ödemeden ve yayın akışına bağlı kalmadan izleyebilirsin.

Neler İzleyebilirim?

film

Film

Aksiyon mu seviyorsun yoksa romantik komedi mi? Yoksa canın eğlenceli bir animasyon filmi mi izlemek istiyor? 17 farklı kategoriden, her zevke uygun 1000’in üzerinde film burada!

yerli_dizi

Yerli Dizi

En sevdiğin dizinin başladığı saatte komşun mu geldi? Üzülme, yerli dizi kategorisinden istediğin dizi veya programı ne zaman istersen doya doya izleyebilirsin.

yabanci_dizi

Yabancı Dizi

Dünyanın heyecanla takip ettiği en popüler 100’lerce yabancı dizi ne zaman istersen seninle.

belgesel

Belgesel

Belgesel meraklılarına müjde! Doğa, yaşam, teknoloji, tarih ve daha birçok konuda birbirinden güzel belgeseller burada.

cocuk

Çocuk

Çocuk uygulamasıyla birbirinden eğlenceli ve öğretici çizgi filmler, çocuk filmleri, masalları ve çok daha fazlası, yaşa göre filtreleme seçeneği ile, güvenle izleme keyfi burada.

daha_fazla

Daha Fazlası

Video kliplerden, karaokeye, özet maç görüntülerinden hava durumuna eğlence ve yaşama dair birçok uygulama dilediğin zaman seninle!

Nasıl İzleyebilirim?

Ethernet kablosu ile

1. İnternet bağlantınızın aktif olduğundan emin olun

2. Ethernet kablonuzun bir ucunu uydu alıcınıza, diğer ucunu ise modeminize bağlayın

3. Dilediğin Zaman uygulamasına giriş yapın

Kablosuz Erişim Noktası (KEN) ile

1. KEN kutunuzun içerisinde bulunan CD’yi bilgisayarına takın

2. KEN’i USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın

3. Kablosuz internet şifrenizi girip KEN’e tanıtın

4. KEN’i bilgisayarınızdan çıkartıp ethernet kablosu ile Digiturk uydu alıcınıza bağlayın. Dilediğin Zaman uygulamasına giriş yapın

Elektrik prizine takılan kablosuz erişim noktası (PLC) ile

1. PLC cihazınızın birini doğrudan prize takarak, Ethernet kablosu yardımıyla uydu alıcınıza bağlayın

2. Diğer PLC cihazını prize takarak, ethernet kablosu yardımıyla modeminize bağlayın

3. Her iki erişim noktasındaki ışık yeşile dönünce uydu alıcınız kullanıma hazır olacaktır. Dilediğin Zaman uygulamasına giriş yapın.

Akıllı telefon

1. Akıllı telefonunuzdan Apple Store, Google Play Store veya Windows Phone Store’a girin,

2. Arama kısmına “Digiturk Dilediğin Yerde” yazın ve uygulamayı indirin.

3. Uygulamayı yükledikten sonra sağ üstteki giriş alanına üyelik numaranı ya da Digiturk’e kayıtlı cep telefonu numaranı girerek şifren ile giriş yapın.

Tablet

1. Akıllı telefonunuzdan Apple Store, Google Play Store veya Windows Phone Store’a girin,

2. Arama kısmına “Digiturk Dilediğin Yerde” yazın ve uygulamayı indirin.

3. Uygulamayı yükledikten sonra sağ üstteki giriş alanına üyelik numaranı ya da Digiturk’e kayıtlı cep telefonu numaranı girerek şifren ile giriş yapın.

Bilgisayar

1. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarından da www.digiturkdilediginyerde.com.tr ya da kısaca www.dilediginyerde.comadresine girin.

2. Sağ üstteki giriş alanına üyelik numaranı ya da Digiturk’e kayıtlı cep telefonu numaranı girerek şifren ile giriş yapın.

Yardıma İhtiyacım Var

Digiturk’ün internete bağlı değil mi? Bilgilerini bırak, seni arayalım!

Sıkça Sorulan Sorular

Uydu alıcınız aşağıdaki modellerden biri ise Dilediğin Zaman özelliği bulunmaktadır. DT 9192 HD, DT 9103 HD, DT 9104 HD, DT 5104 HD, HM 9504 HD, HM 9503 HD, HM 9502 HD, HM 9505 HD, DT 7103 HD, DT 5103 HD, DT HY6100, DT HY6101

Evet. Uydu üzerinden alınan HD yayınları izleyebilirsiniz.

İzleyecekleriniz internet kotanızdan düşmektedir. Daha ekonomik bir izleme keyfi için Dilediğin Zaman Uygulaması’nı kullanan kullanıcılarımıza kotasız internet öneriyoruz.

Evet. Kumandanızdan tuşlama yaparak dilediğiniz dakikaya gidebilirsiniz.

Hayır. Filmin 45. Dakikasına gidilmesi durumunda ilk 45 dakika değil; 45 dakikadan sonra izlenilen süre kadar kotanızdan düşmektedir.

İzlediğiniz içerikler kotanızdan düşeceği için kotasız internet önerilmektedir. Ayrıca internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesinde farklılık olabilmektedir. Bu sebeple min 2 mbps internet hızı önerilmektedir. İnternet üzerinden izlenen içerikler izlenmeye başlandığında daha düşük video kalitesinden başlar, sonrasında internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesi değişir.

Evet Lig TV uygulamasında yer alan içerikleri üyelik paketinden bağımsız olarak; tüm Dilediğin Zaman Uygulaması’nı kullanan üyeler izleyebilmektedir.

Digiturk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. İsterseniz internete bağlanan Digiturk Dilediğin Zaman uydu alıcısı ile yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz dâhilindeki içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine ulaşabilir; isterseniz, Dilediğin Yerde uygulamasını indirerek cepten tabletten ya da www.dilediginyerde.com.tr web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dâhilindeki içerikleri keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.(Lig TV canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını Dilediğin Yerde üzerinden takip edebilmek için Mobil Lig TV servisini aktif etmeniz gerekir. İçeriklerin tümüne sadece Türkiye sınırları içerisinden ulaşılabilmektedir.)

www.digiturkdilediginyerde.com.tr adresinden giriş yap butonu’na tıklayarak Digiturk üyelik numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için Digiturk’e kayıtlı cep telefonunuzdan SIFRE yazıp 3555’e iletmeniz yeterli.

Tüm Digiturk üyeleri kullanabilir. Herhangi bir ek ücret yansıtılmamaktadır. Lig TV canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını Dilediğin Yerde üzerinden takip edebilmek için Mobil Lig TV servisini aktif etmeniz gerekir. Digiturk üyeleri paketleri dâhilinde www.digiturkdilediginyerde.com.tr adresinden ya da dilediğin yerde uygulamasını indirerek cepten ve tabletten zengin içerik arşivine ulaşabilirler.

Canlı TV: İZTV, 100’e yakın ulusal kanalı canlı TV seçeneğinden izleyebilir, tüm kanallardaki yayınları 12 saate kadar geri alabilirsiniz. Yerli ve Yabancı Diziler: Ulusal kanallarda ve Digiturk kanallarında yayınlanan popüler dizi ve programların geçmiş bölümlerini dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Film ve fazlası: Film, Belgesel, Çocuk, Eğlence-Yaşam, Spor kategorilerinde 1000’in üzerinde içeriğe üyelik paketiniz dâhilinde ulaşabilirsiniz. Salonlar: Sinemalardan doğrudan Salonlar’a gelen yepyeni filmleri kiralayarak keyifle izleyebilirsiniz.