Daha Önce Bu Kadar
Yıldızı Hiç Yan Yana
Görmemiştiniz

Yıldız Dolu Paket Eylül’e
kadar ayda sadece 45 TL!

Başvurmak istiyorum

Digiturk'e şimdi üye ol, en cazip kampanyalardan faydalan!

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

Birbirinden Heyecanlı Spor Karşılaşmaları

Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Ligue 1, Serie A, Euroleague, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlası

TV’de ilk kez
yayınlanan 40 yeni film,
ayda 80 dizi 800 bölüm

Ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan filmler; en çok takip edilen yabancı diziler

Dilediğin Yerde
Digiturk Keyfi

beIN Connect ile hiç bir ek ücret ödemeden Spor Toto Süper Lig dahil tüm canlı maçlar, spor programları, film,dizi ve belgeselleri web, cep ve tabletten Dilediğin Yerde izleyebilme imkanı

Ailenin Yıldızı
İçerikleri

Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar

HD için
Ek Ücret Yok

 FİYAT TABLOSU
KAMPANYA İNDİRİMLİ DÖNEM
(3 EYLÜL’E KADAR)
KAMPANYA İNDİRİMSİZ DÖNEM
(3 EYLÜL SONRASI)
Yıldız Dolu Paket

45 TL

129 TL

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı.


* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Yıldız Dolu paket için geçerlidir. Yıldız Dolu paket ile Ailenin Yıldızı paketine ilave olarak futboldan basketbola, tenisten motorsporlarına tüm spor içeriği ile film (Box Office kanalları hariç) ve dizi kanallarını izleyebilirsiniz. Ayrıca Yıldız Dolu paket kapsamındaki tüm içerikleri ve Spor Toto Süper Lig dahil tüm canlı karşılaşmaları beIN CONNECT’ten hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Spor Toto Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0 392 444 77 33) arayarak veya ofislerimiz aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM:

Yeni kurulumlarımızda mevcut uydu sisteminiz üzerine kurulum yapılırsa servis ve aktivasyon ücreti ile kurulumu gerçekleştirebilir.

Mevcut bir uydu sisteminiz yok ise, servis ve aktivasyon ücretine ek kullanılan malzemelerin ücreti ile kurulum gerçekleştirilebilir. Tam kurulum ücreti kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir.

UYDU ALICI:
12 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIK SORULAN SORULAR:
· Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler tarafınıza faturalanır.