Başvurmak istiyorum

Digiturk'e şimdi üye ol, en cazip kampanyalardan faydalan!

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

Ailenin Yıldızı

Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar

Filmin Yıldızı

TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film, ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler.

Sporun Yıldızı

Birbirinden Heyecanlı Spor Karşılaşmaları, Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Ligue 1, Euroleague, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlası

Yıldız Dolu

Birbirinden Heyecanlı Spor Karşılaşmaları, TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film, ayda 80 dizi 800 bölüm Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar

HD için
Ek Ücret Yok

Paket Taahhütsüz Fiyatı Taahhütlü Fiyatı
Ailenin Yıldızı 40,00 TL 25,00 TL
Filmin Yıldızı 65,00 TL 45,00 TL
Sporun Yıldızı 140,00 TL 99,00 TL*
Yıldız Dolu 180,00 TL 129,00 TL

* 12 ay kullanım sözüyle alınan Sporun Yıldızı paketi ilk iki ay ayda 49TL olarak ücretlendirilecektir.

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı.


* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

PAKETLER

Kurulum Bedava kampanyasında diğer indirimli paket kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya dahilinde yukarda belirtilen listedeki taahhütlü veya taahhütsüz fiyatlardan alınabilir.

KURULUM

Aktivasyon ücreti ve kurulum için kullanılacak malzemeler 25m kabloya kadar ücretsizdir. 25m üzeri kablo kullanımı ayrıca ücretlendirilecektir.

KAMPANYA SÜRESİ

Kampanya 15 Eylül tarihine kadar geçerli olacaktır.

YANODA

Kurulum ücretsiz kampanyası kapsamında mevcut üyeler ikinci bir üyelik (yanoda) kurulumu için bu kampanyadan yararlanabilir. Yan oda, aynı ev içerisinde 2. digiturk üyeliğinin kurulumunun yapılmasıdır, seçmiş olduğunuz paketlerde %50 indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

UYDU ALICISI

Üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

TAAHHÜT KOŞULLARI

12 ay kullanım sözüyle alınan paketler, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler , Digiturk tarafından faturalandırılır.