Dilediğin Yerde uygulamasına bilgisayardan/laptoptan nasıl giriş yapılır?

http://www.digiturkdilediginyerde.com.tr/ adresinden giriş yapılır. Üye numaranızı bilmiyorsanız UYENO yazıp 3555’e Digiturk sistemine kayıtlı numaranızdan SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Şifreniz için ise ‘Şifremi Unuttum’ butonuna basarak kayıtlı numaranızdan şifre sıfırlama işlemini yapabilirsiniz.

Tüm işlemler yapılmasına rağmen sorun hala çözülmedi ise  (0392) 444 7733 Digiturk Müşteri Hizmetlerine ulaşarak veya canlı destek’den yardım alabilirsiniz

Dilediğin Yerde uygulamasına cepten/tabletten nasıl girilir?

Uygulama Android için Google Playstore’dan IOS içinde AppStore’dan indirilmelidir. Uygulama indirildikten sonra üye numaranızı bilmiyorsanız UYENO yazıp 3555’e Digiturk sistemine kayıtlı numaranızdan SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Şifreniz için ise ‘Şifremi Unuttum’ butonuna basarak kayıtlı numaranızdan şifre sıfırlama işlemini yapabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Dilediğin Yerde uygulama şifremi unuttum, nasıl değişebilirim?

Uygulamaya giriş ekranında ‘Şifremi Unutum’ butonuna tıklanr. Kayıtlı cep numaranız girilerek şifre sıfırlamak için onay kodu talep edilir. Gelen onay kodu ekrana girilir ve yeni şifrenizi girerek şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

Dilediğin Yerde uygulamasında karelenmeler yaşıyorum, neden?

Uygulamadaki yayın internet kalite ve hızına göre değişiklik göstermektedir. İnternet hızınızdaki değişiklik yayın çözünürlülüğü etkiler. Konuyla ilgili internet hızınızın minimum 2Mbps olması gerekmektedir. Hızınız ile ilgili bu durumu internet servis sağlayıcınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Dilediğin Yerde uygulaması açılmıyor.

Uygulamanın son sürümünün yüklü olduğuna emin olunuz. Eğer değilse uygulamayı güncellemelisiniz. Sorun devam ediyorsa uygulamayı silip tekrar yüklemenizi öneririz.

Bu servis aynı anda web ve mobil uygulamalar üzerinden kullanabilir mi?

Hayır. Aynı anda uydu alıcınız ve bir cihazdan daha bu servise erişebilirsiniz.

Dilediğin Yerde uygulamasında neler izlenebiliyor?

Canlı TV: İZ TV, Turkmax’ın da içinde bulunduğu 100’ün üzerinde ulusal kanalı canlı TV seçeneğinden izleyebilir, tüm kanallardaki yayınları 12 saate kadar geri alabilirsiniz.

Canlı TV: İZ TV, Turkmax’ın da içinde bulunduğu 100’ün üzerinde ulusal kanalı canlı TV seçeneğinden izleyebilir, tüm kanallardaki yayınları 12 saate kadar geri alabilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Diziler: Ulusal kanallarda ve Digiturk kanallarında yayınlanan popüler dizi ve programların geçmiş bölümlerini dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Film ve fazlası: Film, Belgesel, Çocuk, Eğlence-Yaşam, Spor kategorilerinde 1.000’in üzerinde içeriğe üyelik paketiniz dahilinde ulaşabilirsiniz.

Salonlar: Sinemalardan doğrudan Salonlar’a gelen yepyeni filmleri kiralayarak keyifle izleyebilirsiniz.

Bu servisi kimler kullanabilir?

Tüm Digiturk üyeleri kullanabilir. Herhangi bir ek ücret yansıtılmamaktadır. Lig TV canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını Dilediğin Yerde üzerinden takip edebilmek için Mobil Lig TV servisini aktif etmeniz gerekir. Digiturk üyeleri paketleri dahilinde www.digiturkdilediginyerde.com.tr adresinden zengin içerik arşivine diledikleri zaman ulaşabilirler.

Mobil Lig TV hizmeti nedir?

Mobil Lig TV servisiyle hiçbir maçı kaçırmaz, Lig TV paketiniz kapsamındaki maçları mobil olarak izleyebilirsiniz.